Duyuru & Haber

Geri

Sinerji Konferansı Gerçekleştirildi

Sinerji Konferansı Gerçekleştirildi

Turizm altyapısını destekleme kapsamındaki projelerimizden Şanlıurfa'da Tarih Yeniden Canlanıyor Projesi altında gerçekleştirilen "Rekabetçi Sektörler Programı Turizm Projeleri Arasında Sinerji Yaratılması için İşbirliği Konferansı"nın ikinci ayağı Şanlıurfa'da gerçekleştirilen konferansla tamamlandı.

Konferansın birincisi 21-23 Eylül tarihleri arasında Kars'ta düzenlenmişti. Etkinliğin ikinci ayağı ise 31 Ekim - 1 Kasım tarihlerinde Şanlıurfa'da gerçekleştirildi. Konferansa, Programın ilk döneminde uygulanan projelerin faydalanıcılarının ve ilgili kuruluşlarının yanı sıra ikinci dönemde de turizm altyapısının geliştirilmesi konusunda projeleri kabul edilen kurumlar, turizm firmaları, yerel yönetimler gibi ilgili paydaşlar katılım sağladı.

Konferansta ilk toplantının çıktıları, uygulama sürecinde kazanılan deneyimler, sektörün yaşadığı temel sıkıntılar ile muhtemel çözüm önerileri paylaşıldı.

Toplantının ardından katılımcılar Şanlıurfa Bölgesel Turist Rehberleri Odası Başkanı Müslüm Çoban eşliğinde şehir turu gerçekleştirdi ve müzeleri ziyaret etti. Etkinlik, Programın ikinci gününde Göbeklitepe Ören Yeri'nin ziyaret edilmesi ile son buldu.


Galeri

Foto Galeri 

Yayınlar

Foto Galeri

Etkinlik Takvimi

Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
             
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30